KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14807489

nr 1480 7489

Ally Almviken

(f. 1930), Sverige

Blommande trädgrenar. Signerad, daterad -76. Akvarell, bildmått: 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 47x52 cm

Ally Almviken, svensk bildkonstnär född 1930.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 18:47:57

22/7 23:54:17 1      Vinnande bud

Ally Almviken

Läs mer om Ally Almviken